BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15543184
*
nr 1554 3184
Golvlampa
Tilgman Keramik. Höjd: ca 64 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2023
kl 18:34:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 21:29:45
1
Vinnande bud
7/8 17:30:01
2
1.600 kr
7/8 17:30:01
1
(budbetjänt)
7/8 18:23:21
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
nr 1554 3184
Golvlampa
Tilgman Keramik. Höjd: ca 64 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/8 21:29:45 | 1 | Vinnande bud |
7/8 17:30:01 | 2 | 1.600 kr |
7/8 17:30:01 | 1 | (budbetjänt) |
7/8 18:23:21 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30